Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb Oto Kokusu
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik

Temizlik Hizmetleri, Halı Yıkama, Ev Temizliği, Stor Perde Temizliği, Koltuk Temizliği, Ofis Temizliği, AVM Te... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(19/72)
sonra | son
  Etiketler: sapanca halı yıkama şirketlerisapanca halı yıkama firmasısapanca halı yıkamaSakarya halı yıkamacılarSakarya halı yıkama şirketlerisakarya halı yıkama şirketisakarya halı yıkama servisiSakarya halı yıkama merkezleriSakarya Halı Yıkama Merkezisakarya halı yıkama firması tümü ›
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Sedat Kirtetepe Cad. Uğur Apt. No: 12/A Adapazarı / Sakarya
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Günlük Veya Haftalık Yardımcı Bayan Temin Edilir
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Hizmetlerimiz
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik

Şok Kampanya Yorgan ve Battaniye Yıkama 15 TL


Hakkımızda:


Biricik Halı Yıkama ve Detaylı Temizlik; Sakarya'da Halı Yıkama ve Detaylı Temizlik Hizmetleri sektörlerinde hizmet vermek üzere 2011 yılının Ağustos ayında kurulmuştur.

Profesyonel ve deneyimli ekibiyle hem halı ve koltuk yıkama gibi konularda hem de çeşitli mekânların temizlik hizmetlerinde Sakaryalıların yanında olan Biricik Halı Yıkama ve Detaylı Temizlik; planlı ve programlı çalışma prensibiyle kusursuz bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz:

- Halı Yıkama
- Koltuk Temizliği
- Ev Temizliği
- İnşaat Temizliği
- İş Yeri - Ofis Temizliği
- Makinalı Zemin Temizliği
- Hastane - Poliklinik Temizliği
- Otel - AVM Temizliği
- Cam Temizliği
- Cami Temizliği
- Banka Temizliği
- Stor Perde Temizliği

- Yorgan Battaniye Yıkama

- Overlok

- Site Yöneticiliği

Şok Kampanya:

Ev Temizliği: 100 TL
Overlok: 3 TL
Stor Perde Temizliği: 7 TL
Koltuk Temizliği: 100 TL

 
Evinizde Halı Temizliği
 
Halı üzerinde biriken tozların, iplik (hav) aralarına girmesini engellemek için düzenli aralıklarla elektrik süpürgesi ile süpürülmelidir. Kesinlikle çırpma veya sert bir cisimle dövme işlemi yapmayınız
Tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi halı üzerine direkt olarak düşen güneş ışınları zamanla olumsuz etkilere sebep olabilir. Güneşlik ve perde kullanımı, zamanla ortaya çıkabilecek olumsuz etkileri önlemede yararlı olur 
Rutubetten koruyunuz.  Ağır eşyaların altında kalan halının ezilmesi durumunda o bölge fırçalanmalı ve elektrik süpürgesi ile süpürülmelidir.
Halı üzerine dökülen katı lekeleyicileri bir spatula yardımı ile sıvı lekeleyicileri kağıt havlu ile zaman kaybetmeden halının yüzeyinden alınız.
Lekelere müdahale kenardan merkeze doğru yapılmalıdır. Aksi taktirde leke yayılır. Temizlik anında asla lekenin üzerine bastırarak ovmayınız. İlk temizleme anında yüzeyi temizlenmiş görünmesine rağmen, halı kuruduğunda leke yeniden görünür hale gelebilir. Bu sebeple leke çıkarma işleminin birkaç kere tekrar edilmesi gerekebilir.
Leke çıkartma işleminde halı şampuanının sadece köpüğü kullanılmalıdır.
Temizlik işlemi sırasında su sıcaklığı 30 •C’yi aşmamalıdır.
Leke çıkarmak için kesinlikle çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasallar kullanmayınız.
Lateks tabanlı, halı zemini tuttuğundan dolayı kaymaz. Ev kazalarına sebebiyet vermez. Bu tip halıların serileceği zemin mutlaka kuru olmalıdır.
Lateks tabanı uzun süre güneş ışığına maruz bırakmayınız.
Halınızdan ilmek çekmeyiniz, çıkmış olan ilmekleri halı yüzeyinden kesiniz.
Halı, hiçbir zaman katlanıp, kırılmamalı ve sarım yönü dışında rulo yapılmamalı, rulo halindeyken üzerine ağırlık konulmamalıdır.
Bazı kolonyalar, yapılarında boya ve çeşitli kimyasallar içerir. Halınıza bunlarla yapacağınız müdahaleler sonucunda renk ve doku deformasyonları oluşabilir.
 
Halı Kullanma Kılavuzu
 
Halılar için düzenli temizlik şarttır. Halılarınızı güçlü ve tercihen fırçalı elektrik süpürgesiyle halı üzerindeki trafik yoğunluğuna bağlı olarak günlük veya haftada en az iki kere bütün yüzeyi süpürün.ve yılda en az bir kez Profesyonel bir firmaya halılarınızı temizletin.
 
Halının üzerine ayak kısmı sivri  veya dar eşyalar koymayın. Halı üzerindeki eşyalar ne olursa olsun  belirli aralıklarla halının veya eşyaların yerini değiştirin.  Aksi taktirde halı havı deforme olacaktır.
 
Sıklığı 900.000 uç ve fazlası olan halıların yüzeyini sivri veya keskin uçlu cisimlerle çizmeyiniz. Çünkü düz duran havların arasına zorlanmayla  yatan uçlar, halı havının  sık olmasından  dolayı kendi kendilerine düzelemeyeceklerdir. Buda uzun sürede halı havlarında deformasyona neden olacaktır.
 
Hav ipliği cinsi ne olursa olsun halı yüzeyine  700C ve üzerindeki herhangi bir  maddeyle temas ettirmeyiniz. (Su, Çay, Ütü v.b.)
 
Halı ,  Deterjan , Sert  yüzey temizleyicileri,  çamaşır suyu , tuz ruhu gibi maddelerden uzak tutulmalıdır. Bu ve benzeri maddeler asla temizlikte kullanılmamalıdır. Çünkü bu tür maddeler halı dokusuna zarar vererek halının çürümesine neden olabilmektedir. Genel temizlik için mutlaka profesyonel bir firmaya baş vurun.
 
Halının üzerine dökülen sıvı  hemen emici bez, kağıt havlu veya vakumlu süpürge ile halıdan emilmeli ve dökülen maddenin cinsine göre leke çıkarma talimatlarımızda ki gibi işlem yapılmalıdır.
 
Halı yüzeyinde trafik (kullanım yoğunluğu) farkı olan  yerler arasında farklılıklar olası kaçınılmazdır. Özellikle düz ve açık zeminli halılarda bu durum daha da belirginleşecektir.  Bu durumun önüne geçmek amacıyla halınızın yeri  belirli aralıklarla değiştirilmedir.
 
Halı taşınırken veya muhafaza edilirken kesinlikle katlanmamalıdır. Her zaman rulo halinde taşınmalı veya muhafaza edilmelidir.  Muhafaza yeri nemli veya rutubetli olmamalıdır.
 
Kesik elyafla üretilmiş halılarda bir miktar tüy dökülmesi kaçınılmazdır. Düzenli olarak güçlü elektrik süpürgesi ile süpürülen halılarda bu durum çok kısa sürede  yok denecek kadar azalacaktır.
 
Halılarda görülen gölgelenme üretim kaynaklı bir sorun değildir.  Halı üzerindeki trafik farklılıkları, nem farklılıkları ve zemindeki düzgünsüzlük  farklılıklarından kaynaklanan ve özellikle açık zeminli düz halılarda daha görünür olan  sorundur.
 
Kesik uçlu halılarda ayak izleri görülebilir. Bu durum halının serildiği yere kullanılan desenin sadeliğine ve hav ipliklerinin parlaklığına bağlı olarak artıp azalabilir.  Bu tür izlerden rahatsız olan kullanıcıların  daha karışık koyu renkli desenler tercih etmesi tavsiye edilir.
 
Halı havının  uzun süre direk güneş ışığı alması durumunda  renklerde değişim meydana gelebilir.  Direk güneş ışığı alan yerlerde halının yerini sıkı sık değiştirerek veya direk güneş ışığı alınan saatler de pencerede perde kullanarak bu durumun önüne geçilebilir.
 
Farklı hav iplik  üretim lotlarıyla üretilen  halılarda  bir miktar farklılık olabilir. Ayrıca daha önce alınıp bir miktar  kullanılmış halı ile aynı desenden yeni halı arasında da farklılık  mutlaka olacaktır. Eski halı ile eş olarak kullanılmak üzere halı alırken bu durum göz önüne alınmalıdır.
 
Yuvarlak, oval ve sekizgen halılar her kenarı overlok dikilmiş olarak satılırlar ve bu halılarda halı dokuma yönünde (normal halıda saçak takılan bölge) olan kenarlar yan kenarlara nazaran halı dokuma tekniği gereği daha zayıf overlok tutma özelliğine sahiptir.  Dolayısıyla çırpma ve dövme bu halılarda overlok patlamalarına  sebebiyet verecektir. Bu tür halılar alınırken ve kullanılırken bu özellik dikkate alınmalıdır.
 
Açık zeminli halılar daha kolay kir gösterir ve daha zor temizlenir. Halı seçimi yaparken kullanılacak yerin durumuna göre zemin rengi belirlemek daha sonraki kullanım kolaylığı için faydalı olacaktır. Unutmayınız ki hiçbir leke çıkartıcı lekelenen eşyaya zarar vermeden bütün lekeleri asla tamamen çıkartmaz.
 
Halınız saçaklı ise, saçaklarını kirden korumak amacı ile asla bant yapıştırmayınız. Bantta bulunan kimyasal yapıştırıcı saçaklarda telafisi mümkün olmayan lekeler bırakabilir.

Etiketler: sapanca halı yıkama şirketlerisapanca halı yıkama firmasısapanca halı yıkamaSakarya halı yıkamacılarSakarya halı yıkama şirketlerisakarya halı yıkama şirketisakarya halı yıkama servisiSakarya halı yıkama merkezleriSakarya Halı Yıkama Merkezisakarya halı yıkama firmasısakarya halı yıkama firmalarısakarya halı yıkama fabrikalarısakarya halı yıkamasakarya camili halı yıkamacılarsakarya camili halı yıkamacısakarya camili halı yıkamasakarya büro halıfleks halı yıkamaotomatik halı yıkama makinasıkorucuk halı yıkamacılarkorucuk halı yıkama
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Biricik Halı Yıkama Detaylı Temizlik Sakarya Stor Perde Temizliği Ofis Temizliği
Adres
  Sedat Kirtetepe Cad. Uğur Apt. No: 12/A Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2820688
Cep Telefonu
  Biricik Hanım: 0 542 2943125
Servis Eleman: 0 546 5471565
0 536 6034316
Web Sitesi
  www.sakaryatemizlikfirmasi.com
Üyelik Büyüklüğü
  300
Tıklanma
  24413
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Güniken Temizlik
Mesatem Temizlik
Oğuz Bayındırlık ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Uzman Temizlik Hizmetleri
Misspac Temizlik Hizmetleri
Tunca Temizlik
Karayel Group
Salihoğlu Group
Sofuoğlu Temizlik Hizmetleri
Tekbir Temizlik & Halı Yıkama
Sakarya Gizem Temizlik
Sihirli Eller Temizlik
Paksil Temizlik & Peyzaj
Eren Temizlik
Kalyoncu Yıkama
Service Of Time
Filicioğlu Temizlik
Karyab Temizlik
Biricik Halı Yıkama - Detaylı Temizlik
Ay Temizlik
İlkmar Temizlik
Berksen Temizlik
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At