Sakarya Burada
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
Baş Hilal Yapı / Art Villa
Çelik Yapılar, Çelik Villalar
ilk | önce
firmalar
(10/21)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı prefabrik ev modellerisakarya prefabrik ev modelleriprefabrik ev modellerihazır çelik villaçelik vilların fiyatlarıçelik villa fiyatlarıçelik villa modellerihafif çelik villaçelik villaçelik villalar tümü ›
Baş Hilal Yapı / Art Villa
Baş Hilal Yapı Telefon: 0 264 2750400 - Faks: 0 264 2750401
Baş Hilal Yapı / Art Villa
ART VİLLA - Çelik Yapılar Sunar
Baş Hilal Yapı / Art Villa
ART VİLLA - Çelik Yapılar Sunar
Baş Hilal Yapı / Art Villa
ART VİLLA - Çelik Yapılar Sunar
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Baş Hilal Yapı / Art Villa
Çeliği Sanata Dönüştüren El...


ArtVilla Baş Hilal Yapı kuruluşudur. Baş Hilal Yapı 1995 yılında Ali BAŞ tarafından kurulmuş, 1997 yılında Trimetal Çelik Konstrüksiyonlu Amerikan Evler bayiliğini ağına katarak 13 yıl
yurdumuzun birçok bölgesinde hizmet vermiş ve nadide projelere imza atmıştır. Herkesin bütçesine uygun hafif sistem pratik evler projelerini geliştirmiş ve sizlerin beğenisine sunmuştur.

Türkiye'de 50 yılı aşkın süredir konut yapımında teknolojik olarak büyük bir gelişme yaşanmadı. Büyük çoğunluğu estetik açıdan yoksun, dış görünüşleri daha bina bitmeden bozulmaya başlayan, betonarme veya yığma binalar yapıldı.
Ancak Amerika, Kanada, Japonya ve İngiltere gibi gelişmiş ülkelerde daha modern, daha kaliteli, yani daha yaşanabilir villalar inşa ediliyor. İnsanlar artık yıllarca sorun çıkarmayan, her
şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, her köşesinde kendine özgü özellikleri olan evlerde oturmayı tercih ediyorlar.

Bizde ülkemize dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri sunan bu villalarda yaşama olanağı getiriyoruz. Çelik Çerçeveli Ev (Steel Frame Home), Amerika'da milyonlarca aile yıllardır bu harika evlerde oturuyor.

Şimdi Türkiye'de de seçkin aileler Uluslararası ISO kalite belgeli  ArtVilla Evlerini tercih ediyor. Amerika'dan ve Avrupa’da tercih edilen bu sistemin öncülüğünü ülkemizde ArtVilla yapıyor.

Artık mimarla, mühendisle, malzemeciyle, taşeronla ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmadı. ArtVilla evinizin projelendirilmesinden anahtar teslimine kadar tüm işleri üstleniyor.

Shingle Çatı Kaplaması

Amerikan kiremidi olarak tanınan Shingle çatı kaplama malzemesi diğer çatı kaplama malzemeleriyle karşılaştırıldığında üstün özellikleri ve dayanıklılıkları ile tartışma götürmez avantajları sayesinde bütün dünyada kullanılmaya başlandı. Tercihinize göre üç ayrı model ve zengin renk seçenekleriyle kullanımınıza sunulmaktadır.

Cam tülü ve asfalttan üretilen
shingle, esnek yapısı sayesinde mükemmel bir izolasyon sağlamanın yanısıra mahya ve derelerde çinko gerektirmediği için daha güzel bir görünüm sağlar.

Günümüzün gerçeği olan
depremler karşısında, kiremit gibi ağır çatı malzemelerine oranla inanılmaz derecede hafiftir. Bu nedenle bina üzerindeki ağırlığı azaltır, depreme karşı daha güvenli hale getirir ve daha hafif olduğundan çatı oturmalarına sebep olmaz.

Vinyl Yalı Baskı

Modern toplumların sosyal yaşamlarının uzunca bir dönemini geçirdikleri mekanlar olan ev ve işyerleri için, teknolojinin gelişimiyle birlikte yeni materyaller üretilmektedir. Bu
malzemelerde; akmayan bir çatı, toz geçirmeyen bir pencere ve boya gerektirmeyen bir dış cephe ve daha nice özellikleriyle günlerimizin rahat ve huzurlu geçmesini sağlamaktadır.

ArtVilla, Amerika, Avrupa ve dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanılan bu yapı malzemelerini sizlere sunuyor. Konusunda kendini kanıtlamış markalardan oluşturduğu ürünlerinden ekonomik şartlarda yararlanmanızı sağlıyor.

Fibercement Yalı Baskı

Doğal malzemeler kullanılarak, günümüz en son teknolojisi ile üretilen Fibercement Yalı Baskısı sahip olduğu ahşap görünümü ile cephelere estetik bir görünüm verir. The DuraPress
System kullanılarak hazırlanan Fibercement Yalı Baskısı benzersiz dayanım ve performans özellikleri kazanmaktadır. Fibercement Yalı Baskısı küçük gözenekli yüzey özelliği sayesinde iyi boya tutma özelliği gösterir. Kabarma ve dökülme yapmaz. Boya çok iyi nüfuz ettiği için çok uzun süreli (20 yıl) dayanım ömrü vardır.

Uygulaması son derece kolaydır. Her türlü
binaya uygulanabilir. 2. derece tarihi eserlerin restorasyonunda ahşap yalı baskısı yerine, Fibercement Yalı Baskısı kullanılabilir. Zararlı UV ışınlarına ve deniz etkisine karşı dayanıklıdır.

Özellikle kıyı bölgelerindeki tuzdan kaynaklanan yanma ve çürümeye karşı dayanıklıdır. Kurtlanmaya ve böceklenmeye karşı dayanıklıdır. Sahip olduğu doğal ahşap dokusu ile cephelere estetik bir görünüm verir. Fakat ahşap gibi deformasyonlara uğramaz. Isıya ve ateşe karşı dayanıklıdır. Yanmaz. Fırtına ve rüzgara karşı dayanıklıdır. Neme karşı dayanıklıdır.

Çürümez. Sabit ve kalıcı ölçülerdedir. Şişmez, çatlamaz, yarılmaz, sarkmaz. Astar boyalı olarak üretilir. Bu sayede dilediğiniz tüm renklere boyanabilme imkanı vardır.

Cephe Mantolama

Isıtma ve soğutma giderlerinde % 60'a varan tasarruf sağlar. Yeni binalarda veya yenilenen ısıtma tesisatları daha düşük kapasiteli kurulabileceğinden ilk yatırım maliyeti düşük olur.

Sağlıklı ve nefes alan bina fiziğine uygun bir dış cephe sunar. Daha az yakıt tüketimi sayesinde hava kirliliğinin önlenmesine katkı sağlar. Dıştan yalıtım uygulamaları yoğunlaşmanın bina dış yüzeyinde olmasını sağlayarak rutubetsiz ve konforlu bir mekan sunar. Bina ömrü uzar. Eski binaların yüzeyindeki uygulamalar binaya yeni bir görünüm verir. Binayı dışarıdan komple sardığı için ısı kaçaklarını önler. Rutubetsiz, homojen ısı dağılımına sahip konforlu yaşam koşulları sağlar.

Osb (Oriented Strand Board)

OSB, Shingle altı çatı kaplama ve yalı baskı altı cephe kaplama malzemesi olarak kullanılan kontrplak sınıfı bir malzemedir. Zaman içinde nemden etkilenmemesi için fenolik reçine ile
yapıştırılmıştır. Kenarları keçe, yüzeyi parafin kaplı olduğundan kesinlikle sudan etkilenmez. İşçilikten ve malzemeden büyük tasarruf sağlar. Shingle garantisinin geçerli olabilmesi için üretici firmalar tarafından kabul edilen tek malzemedir. Ebatları; 122 X 244 cm'dir. Kalınlıkları; 6.3, 9.5, 11.1, 12.7, 15.3, 18.1 ve 20.1 mm'dir.

Çatı Pencereleri

Evlerde kullanılmayan eski, karanlık ve havasız çatı araları, bu mekanların havasını tümüyle değiştiren Fakro Çatı Pencereleri ile geçmişte kalıyor. Bugüne kadar konvansiyonel sistemle
yapılan güvercin pencereleri, özellikle ışık istenen mekanlarda yetersiz kalıyor ve güneş ışığını da yeterli diklikte alamıyordu.

Fakro Çatı Pencereleri, çatı arası mekanlarında maksimum
ışık ve güneş isteyen bütün kullanıcılara ihtiyacı doğrultusunda konforlu ve garantili çözümler sunuyor. Avrupa normlarına göre üretilen tüm ürünler ArtVilla güvencesiyle sunuluyor.


Etiketler: adapazarı prefabrik ev modellerisakarya prefabrik ev modelleriprefabrik ev modellerihazır çelik villaçelik vilların fiyatlarıçelik villa fiyatlarıçelik villa modellerihafif çelik villaçelik villaçelik villalarsakarya hazır ev fiyatlarısakarya hazır ev fiyatısakarya hazır evsakarya çelik yapılaradapazarı çelik evleradapazarı çelik ev fiyatlarıadapazarı çelik ev fiyatısakarya çelik ev fiyatlarısakarya çelik ev fiyatıadapazarı çelik ev
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Baş Hilal Yapı Sakarya Çelik Ev Adapazarı Çelik Villalar Evler Art Villa
Adres
  Modern Sanayi Sitesi İnönü Caddesi 18. Sok. No: 12 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2750400
Cep Telefonu
  0 532 6872247
Faks
  0 264 2750401
Web Sitesi
  www.artvilla.com.tr
E-Posta
  info@artvilla.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  31324
 
Facebook'ta paylaş
 
 
3 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Akgün Prefabrik Yapı İnşaat
Gea Çelik Konteyner & Ferforje
Akbey Çelik & Prefabrik Ev
Konteynersan
Çavuş Prefabrik Ev
AltunKaya Prefabrik
İstekler Prefabrik Yapı
Şahbaz Konteyner
Palaoğlu Çelik Yapı
Baş Hilal Yapı / Art Villa
 
Kategorideki Diğer Üyeler
Politoys - Muratoğlu Grup
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 

Play sun and moon slothttp://playsunandmoonslot.com/