Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Balıkçıoğlu Orman Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.

Orman Ürünleri Satışı
ilk | önce
firmalar
(3/72)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı mdflemadapazarı fason pvc bantlamaadapazarı cnc makinesiadapazarı fason panel bantlamasakarya mdflemsakarya fason pvc bantlamasakarya cnc makinesisakarya fason panel bantlamamdflemfason pvc bantlama tümü ›
Sakarya, Adapazarı, Balıkçıoğlu, Adapazarı Firması, Sakarya Firması Balıkçıoğlu Orman Ürünü Dekorasyon Sakarya Orman Ürünleri Adapazarı Orman Ürünleri Fason Panel Ebatlama Fason PVC Bantlama Sakarya
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Balıkçıoğlu Orman Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.

Balıkçıoğlu Orman Ürünleri olarak mobilya-marangoz malzeme ve hırdavat ürünlerinin satışı üzerine uzunca yıllardır faaliyet vermekteyiz. Bu konuda bölgemizde sürat ve hizmeti benimseyerek çalıştık, tüm imkan ve gücümüzü bu yönde kullanarak ilimizde en yüksek malzeme satışlarını dürüstlük ve teknolojiyi takip ederek sağladık. 

Zamanın ve teknolojinin bir getirisi olan kurumsallaşma anlamında çalışmalar yaparak destek verdiğimiz özellikle Sakarya İli ve İlçeleri'nde deprem öncesi ve sonrasında bizden istenen ve beklenen tüm kolaylık ve hizmetleri küçük ve orta çaplı imalatçılara imkanlarımız dahilinde sunmaya çalıştık.

En nihayetinde bayiliklerini alıp satışını yaptığımız ürünlerin yanında 2005 senesinde müşteri talep ve önerilerini dinleyerek öncelikli olarak mobilya üretiminde kullanılan suntalam ve mdflam kesim ve kenar bantı işlemlerinin üreteci açısından hem hız hem de kalitesini artırmak amaçlı kesim- ebatlama, bantlama ve masifleme işlerinde kullanılan bantlama makinesi ve bunların montelenmesinde kullanılan point to point tabir edilen makinelerimizi şehrimizde ilk olarak temin edip hızlı bir şekilde hizmete açtık.

Hemen sonrasında özel ölçüye göre kapı imalatına destek verebilmek için çizerli yatar daire makinesi, toz emme ünitesi, kompresör ve ekipmanlarını firmamızda bir asma kat hazırlayarak kısa zamanda hizmete sunduk. Tüm bunları bölgemiz sanayinde yer alan küçük çapta imalatçıların büyümesi ve şehir halkının özellikle İstanbul, Ankara ve İnegöl’den temin etmeye çalıştıkları tüm mobilya ihtiyaçlarına ve şehir içi sermayenin deprem yaşamış ilimizde kalmasını hedefledik.

Son beş yıldır tüm üretim, araştırma, teknik ve maddi imkanlarımızı bu doğrultuda kullanarak, yaklaşık son 1 yıldır da Adapazarı ili dışından gelen talep ve isteklerin yanında özellikle Libya, Abhazya, Fransa başta olmak üzere amatör imkanlarla da olsa yüzümüzün akıyla gerçekleştirdik.

Sonuç olarak şu an gündüz ve gece olmak üzere 24 saat çalışarak ilimizin ve ülkemizin sermayesini ve üretimini profesyonel imkanlarla artırmayı kendimize hedef kıldık.


Etiketler: adapazarı mdflemadapazarı fason pvc bantlamaadapazarı cnc makinesiadapazarı fason panel bantlamasakarya mdflemsakarya fason pvc bantlamasakarya cnc makinesisakarya fason panel bantlamamdflemfason pvc bantlamacnc makinesifason panel bantlamatorna tezgahı makine cncsakarya cnc işleme merkezicnc torna makinasıcnc tornacnc tezgahlarıcnc tezgahcnc otomatcnc makine
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Balıkçıoğlu Orman Ürünleri Sakarya Agt Lambiri Suntalam Fiyatları Duralit Mdflam
Adres
  Fabrika 1: Erenler Mah. 1083. Sk. No: 2 (Ada Center Alışveriş Merkezi Yanı) Erenler / Sakarya
Fabrika 2: E-5 Karayolu Üzeri D-100 Yan Yol No: 46 Bekirpaşa Erenler / Sakarya
Showroom: ASEM Mobilya San. Sit. No: 112 Serdivan / Sakarya
Sabit Telefon
  Fabrika 1: 0 264 2750330 - 2755094
Fabrika 2: 0 264 3535558 - 59
Showroom: 0 264 2113419
Cep Telefonu
  0 532 5774109
Faks
  Fabrika 1: 0 264 2758612
Fabrika 2: 0 264 3535558 - 59
Showroom: 0 264 2110518
Web Sitesi
  www.balmodul.com
E-Posta
  balikciogluormanurunleri@gmail.com - balikcioglufason@hotmail.com
Üyelik Büyüklüğü
  300
Tıklanma
  56435
 
Facebook'ta paylaş
 
 
3 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Şenler Orman Ürünleri
Günay Orman Ürünleri
Balıkçıoğlu Orman Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.
Balcı Orman Ürünleri
Doğan Güneş Orman Ürünleri
Sabri Acar Kerestecilik
Öz Yıldırım Kardeşler Kerestecilik
Baykal Yapı - Orman Ürünleri
Köse Orman Ürünleri - Emprenye Tesisi
Cansızoğulları Orman Ürünleri Sanayi
Keleş Ağaç Sanayi
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At