Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Acil Kataloğa İhtiyacınız Varsa Çözüm Proweb'de
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Ayhan Bilgisayar Elektronik ve Müh. Hiz.

Bilgisayar, Teknoloji Ürünleri Satış-Servis, Kurumsal Tedarikçilik, IT Danışmanlık
ilk | önce
firmalar
(14/135)
sonra | son
  Etiketler: sakarya bilgisayar servisiadapazarı bilgisayar servisiweb tasarım hizmeti bilgisayar arızasıucuz bilgisayar masası satışıucuz bilgisayartoptan bilgisayar malzemeleri satışıtoptan bilgisayar malzemeleritoplama bilgisayarsony bilgisayarsatılık bilgisayar parçaları tümü ›
Ayhan Bilgisayar Elektronik ve Müh. Hiz.
Yenicami Sakarya Cad. No: 30/A - Tel: 0 264 2812188 - 2797967
Ayhan Bilgisayar Elektronik ve Müh. Hiz.
Teknolojinin Adı....
Ayhan Bilgisayar Elektronik ve Müh. Hiz.
Showroomdan Görüntü
Ayhan Bilgisayar Elektronik ve Müh. Hiz.
Showroomdan Görüntü
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Ayhan Bilgisayar Elektronik ve Müh. Hiz.

Ayhan Bilgisayar Elektronik bilgisayar ve teknoloji ürünlerini satmak; beraberinde satış sonrası hizmetleri, müşterilerine sunmak amacı ile Elektrik-Elektronik Mühendisi Ömer Abdullah AYHAN tarafından 2003 yılında Sakarya?da kurulmuştur. Başlangıçta sadece ev ve küçük ofis kullanıcılarına yönelik çözümler sunan Ayhan Bilgisayar Elektronik 2004 yılında Sakarya bölgesinde faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli kurumsal firmalara bilişim ürünlerinde çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Müşterilerinin ve iş ortaklarının güvenini kazanmayı en önemli firma prensibi olarak belirleyen Ayhan Bilgisayar Elektronik süratle bölgesel rakipleri arasında üst sıralara tırmanmıştır. 2005 yılı sonunda bilişim sektörünün devlerinden HP ile başlayan iş ortaklığı ile önemli başarı sağlamıştır. 2007 yılında Microsoft ürünlerine odaklı lisanslama çalışmaları sonucu Microsoft Partner Network bünyesine katılmış ve Microsoft?un bölgedeki önemli iş ortaklarından biri olmuştur. Daha sonra 2008 yılında network güvenliğinde dünya devi olan Fortinet firması ile bölgesel bayilik ve çözüm ortaklığı anlaşması yapmış bu sayede kurumsal pazarda önemli bir güç daha kazanmıştır.

Donanım çözümlerine ek olarak Ayhan Bilgisayar Elektronik 2010 yılında kendisi gibi müşteri isteklerini ön planda tutan ve yazılım sektörünün parlayan yıldızı E-Yaz Yazılım ile çözüm ortaklığı anlaşması yapmıştır. E-Yaz ile paket program satışıyla başlayan işbirliği 2011 yılında restoran, beyaz eşya ve elektrik malzemeleri sektöründe şehrin önde gelen firmaları ile yazılım projelerine dönüşmüştür.

Son yıllarda Ayhan Bilgisayar Elektronik bünyesindeki faaliyetlerden bir diğeri ise Outsourcing (Dış Kaynak Kullanımı) şeklinde tanımlanan katma değerli çözümlerin müşteriye hizmet alımı şeklinde sunulmasıdır. Bu modelle firmalar gerekli iş alanlarına personel ve malzeme yatırımı yerine bu hizmeti Ayhan Bilgisayar Elektronik?ten alarak hem verimli işgücü elde etmekte hem de o alanda daha geniş bir uzman kadrosu ile çalışma imkanı bulabilmektedir.

Ayhan Bilgisayar Elektronik kurumsal ürünlerde HP, Dell, Lenovo, IBM ile sunucu ve iş istasyonu çözümleri, Fortinet, Cisco, 3Com (HP) ile network çözümleri, Xerox, Samsung, HP ile baskı çözümleri sağlarken bireysel müşterilerde ise Asus, Dell, HP, Monster, Lenovo, Acer, Logitech, Zyxel, Canon, Xerox markaları ile yaygın satış yelpazesine sahiptir. Ayrıca Kaspersky, Trend Micro, Nod32 markaları ile antivirüs yazılımlarında çözüm sağlamaktadır. Firma bünyesinde satış ve teknik servis birimlerinde çalışan 2 lisans, 3 önlisans olmak üzere toplam 7 kişi çalışmaktadır.

Sektörde öncü markalarla çözüm ortaklığı, hızlı tedarik, ürünler hakkında geniş teknik bilgi, yaygın tedarik ağı, personel kalitesi, müşteri odaklı yaklaşımlar ve hizmet süreçlerinin iyi yönetimi Ayhan Bilgisayar?ı tanımlayan en önemli niteliklerdendir. Ayrıca Ayhan Bilgisayar Elektronik, Sakarya bölgesinde faaliyet gösteren bilişim firmalarının bir çatı altında toplanmasını ve sektörel kalitenin üst seviyelere taşınmasını hedefleyen Sakarya Bilişim Sektörü Derneği (SABİDER) kurucu firmaları arasında yer almaktadır.

Satışını Yaptığımız Markalar

* HP
 - HP Ticari Ürünler
 - HP Pavilion
* ASUS
* Toshiba
* IBM
* Lenovo
* Acer
* Samsung
* Sony
* Exper
* MSI
* Philips
* LG
* Cisco
* 3com
* AirTies
* Zyxel
* HP Procurue
* Xerox
* OKI
* Panasonic
* Tunçmatik
* Inform
* APC
* Seagate
* Western Digital
* Digitus
* Manhattan
* Kingston
* Sandisk
* A4 Tech
* Logitech
* Microsoft
* Creative
* Altec Lansing
* Eset NOD32
* Kaspersky
* Norton
* Panda
* Verbatim
* Princo
* DMS
* Diamond


E-Posta 1: baturman@ayhanbilgisayar.com.tr

E-Posta 2: arif@ayhanbilgisayar.com.tr  

E-Posta 3: omer@ayhanbilgisayar.com.trTeknoloji Tedarikçiniz...!

 


Etiketler: sakarya bilgisayar servisiadapazarı bilgisayar servisiweb tasarım hizmeti bilgisayar arızasıucuz bilgisayar masası satışıucuz bilgisayartoptan bilgisayar malzemeleri satışıtoptan bilgisayar malzemeleritoplama bilgisayarsony bilgisayarsatılık bilgisayar parçalarısapanca bilgisayarcısapanca bilgisayar teknik servisisapanca bilgisayar tanirisapanca bilgisayarsakaryadaki bilgisayarcılarSakaryadaki bilgisayar teknik servislerisakaryada bilgisayarcılarSakaryada bilgisayar sektörüSakaryada bilgisayar satan mağazalarSakaryada bilgisayar parçaları satan yerler
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Ayhan Bilgisayar Sakarya Bilgisayar Bilgisayar Tamiri Yazıcı Tamiri E-Ticaret
Adres
  Yenicami Sakarya Cad. No: 30/A Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2812188
0 264 2797967
Faks
  0 264 2810403
Web Sitesi
  www.ayhanbilgisayar.com.tr
E-Posta
  omer@ayhanbilgisayar.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  46056
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
PROWEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Umay Bilişim
Teknoliva
Tekno54
ENS Bilgisayar
BYM Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Digital Art
Aygen Bilgisayar Hastanesi
Ender GSM Laptop
Nokta Bilgisayar
ESBİ Bilgisayar
Teknik İş Büro Makineleri Servisi
Asya Bilişim
Ayhan Bilgisayar Elektronik ve Müh. Hiz.
Sercan Bilgisayar
BeeSoft Elektronik Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Adaprizma Bilgisayar Hizmetleri
 
Kategorideki Diğer Üyeler
PROWEB Mühendislik İnternet Teknolojileri Kariyer San. Tic. L...
PROWEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At