Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
26 kişilik dev kadromuzla web sitesi değil memnuniyet satıyoruz.
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Atelier Bridal Wedding

Gelinlik, Nişanlık, Bindallı
ilk | önce
firmalar
(2/26)
sonra | son
  Etiketler: özel kına kıyafetlikına kıyafetlerisakarya kiralık kına kaftanlarısakarya kiralık kaftancılarsakarya kiralık kaftansakarya kına kaftanlarısakarya kaftankiralık kına kaftanlarıkiralık kaftancılarkiralık kaftan tümü ›
Atelier Bridal Wedding Sakarya Gelinlikçiler Adapazarı Gelinlikçiler Sakarya Abiye Modelleri Adapazarı Abiye Modelleri Sakarya Nişan Kıyafeti Adapazarı Nişan Kıyafetleri Sakarya Bindallı Adapazarı
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Atelier Bridal Wedding

Kalite ve müşteri odaklı çalışmayı kendine prensip edinmiş firmamız da fiyat en son hedeftir. Şirketimiz siz sayın müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Evlenecek bayanların bu özel günlerin de benzersiz ve kendine özel bir gelinliğe sahip olması en doğal hakkıdır.

Yıllarca Hülyaca Moda ismiyle müşterilerimize hizmet veren firmamızın markalaşma ve farklı bir kimlik kazandırma maksadıyla, yeni markamız olan 'ATELIER BRIDAL' ile yenilenen model ve imajımızla 01 Ocak 2015 tarihinden itibaren siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Bilgilerinize sunarız. Yeni markamızın hayırlı olması dilekleriyle.

ATELIER BRIDAL Wedding grubu olarak perakende müşterilerinin gelinlikte, kalite, çeşit çokluğu ve ulaşılabilir fiyat aradığının farkındadır. Bu ana düşünce ile hareket eden firmamız da hedef doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyatla, müşteriye ulaştırmaktır.

ATELIER BRIDAL, hot couture ve konfeksiyon üretimin birleşiminden oluşan bir üretim sentezini uygulayarak başarılı olmuş ve büyüme hedeflerini tek tek gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine sağlamış olduğu 2-3 hafta gibi kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı ve stoklu çalışma sistemleri ile sağlamaktadır.

Derince/KOCAELİ' nde mevcut 600 m2 kapalı üretim alanı ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan ATELIER BRIDAL yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Firmamız Şubat ayında yaptığı yeni anlaşmalarla ATELIER BRIDAL ithal grup altında gelinlik tedarik sistemini de oluşturmuştur. Bu sayede gelin adaylarımızın dünyaca ünlü markalara ulaşması hedeflenmektedir.

Hizmetlerimiz

» Gelinlik
» Nişanlık
» Bindallı

 


Etiketler: özel kına kıyafetlikına kıyafetlerisakarya kiralık kına kaftanlarısakarya kiralık kaftancılarsakarya kiralık kaftansakarya kına kaftanlarısakarya kaftankiralık kına kaftanlarıkiralık kaftancılarkiralık kaftankına kaftanlarıkaftanlarkaftanadapazarı kiralık kına kaftanlarıadapazarı kiralık kaftanbindallılarucuz abiye kıyafetSakarya abiye kıyafetlerisakarya abiye kıyafetlersakarya abiye kıyafet satanlar
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Atelier Bridal Wedding Sakarya Özel Tasarım Gelinlikçiler Nişan Abiyesi Bindallı
Adres
  Çark Cad. Cumhuriyet Mah. Kundakçıoğlu Psj. No: 10 İç Kapı: 104 Adapazarı / Sakarya
Cep Telefonu
  0 553 5358884
0 546 7925098
Web Sitesi
  www.sakaryagelinlik.net
E-Posta
  bilgi@sakaryagelinlik.net
Üyelik Büyüklüğü
  500
Tıklanma
  4723
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Kevser Haute Couture
Atelier Bridal Wedding
Saray Wedding
Tuğra Moda Evi
Nazan Gelinlik
Ella Gelinlik ve Moda Evi
Mischa Bridal
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At