Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
   Ramazan ayının 4. günü İmsak: 03:29  İftar: 20:29      
Erdoğan Öner'de 30 Nisan'a Kadar Beyaz Eşya'da Ötv ve Mobilya'da Kdv İndirimi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
Akdemir Branda
Branda, Tente, Pergole Sistemleri
ilk | önce
firmalar
(1/23)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı şeffaf brandaadapazarı şeffaf tenteadapazarı koruklu tenteadapazarı kartal tenteadapazarı kasetli tentesakarya şeffaf brandasakarya şeffaf tentesakarya koruklu tentesakarya kasetli tenteşeffaf tente tümü ›
Akdemir Branda Sakarya Brandacılar Adapazarı Brandacılar Sakarya Tente Satışı Adapazarı Tente Satışı Sakarya Pergole Fiyatları Adapazarı Pergole Fiyatları Sakarya Branda Çeşitleri Adapazarı Branda
  Firmaya Mesaj At sonraki »

Akdemir Branda

İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı güven veren ve destek sağlayan düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan bir kurumda çalışmak isteyenler için Akdemir Branda doğru adres demektir

Akdemir Branda olarak hedefimiz her işimizi profesyonel ekipman deneyimli ve uzman kadro ile kaliteli ürün anlayışıyla yerine getirmektir. Ürünlerimizde her zaman sağlamlığa ve kaliteye önem vermekle birlikte satış sonrası hizmette yine Akdemir Branda farkını sunarak bakım ve onarım hizmetlerini de yine aynı güvenceyle gerçekleştirmeye çalışırız.

Hizmetlerimiz


» Pergole

Basit bir kumaş yapısını tercih etmek yerine daha kaliteli ve daha uzun ömürlü bir tercih ile sektöre farklı bir giriş yapan ve aslında çok sayıda kullanıcının da dikkatini bu şekilde çekmeyi başaran raylı pergole tente modelleri her bütçeye uygun rakamları ile günümüzün en popüler modeli olmaya devam ediyor. Gösterişli bir duruşa sahip ve özellikle ölçü olarak diğer modellerden daha geniş bir alanı kaplayan modeldir. Raylı sistemin avantajını en iyi şekilde kullanmaya devam eden ve kendine has bu sistem ile  birlikte bir adım daha öne çıkan model ile sizde Akdemir Branda farkıyla bu modele sahip olabilirsiniz .

» Mafsallı Tente

Tüm tente sistemlerimiz içinde en ekonomik olan klasik tente modeli sağlamlığı ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerimize sunulur. Bu sistemde kullanılan parçalar alüminyum enjeksiyon döküm olup paslanma riski yoktur. Türkiye’deki en gelişmiş mekanizma özelliğine sahiptir. Yağmur kanalı sayesinde suyun saçaklardan aşağı akması engellenir. İsteğe bağlı olarak manuel , motorlu, rüzgar güllü (Rüzgarlı havalarda otomatik tentenin kapanmasını sağlayan ) ve hareketli saçak  seçeneklerimiz mevcuttur.

» Kasetli Tente

Sistemin en modern ve en gelişmiş ürünüdür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş  tümüyle kaset içinde kalır. Kasetli tente sadece gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizaynıyla da cephelere estetik katar kompakt bir duruşa sahip olmanın vermiş olduğu avantajla kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından korur.

» Kartal Tente

Kartal tente iki profil ayak üzerine monta edilen daha çok büyük bahçeler için ideal olan ayrıca restaurant cafe ve bar içinde tercih edilen tente sistemlerinin çift yöne acılan modelidir. Çatı ve ayakları elektrostatik boya ile paslanmaz hale getirilir. İsteğe bağlı olarak tekerlekli ve sabit modellerimiz mevcuttur.

» Körüklü Tente

Körüklü tente sistemi balkon ve cam üstlerine ev yada iş yerlerinde güneşe ve yağmura dayanıklı son derece etkili bir urundur. Körüklü tente sayesinde bahçe veya vitrin önlerinde daha geniş bir alanda gölge sağlayabilir mekanınızı güneş ve yağmurdan koruyabilirsiniz.

» Karpuz Tente

Görsellik bakımından diğer tente modellerinden garip bir şekilde ayrılıyor ve aslında sizde bu ayrımı basit bir şekilde fark edebiliyorsunuz. Karpuz tente modeli son donemde diğer modellerden bir adım daha öne çıkan ve işletme sahiplerinin ilgisini çekmeyi başaran bir modeldir. Düz yada paralel bir eğim ile oval bir biçimde alt kısma sarkan ve bu sayede karpuz tente adını alan bu sisteme sizde Akdemir Branda farkıyla sahip olabilirsiniz

» Şeffaf Branda

Şeffaf branda ile birlikte genellikle kış bahçeleri ortaya çıkıyor ve genellikle dış mekan çalışmalarında da bu yapılanmaları görmek mümkün hale geliyor. Sizde daha kusursuz bir dış mekan çalışmasına imza atmak ve daha kaliteli daha uzun ömürlü bu modele sahip olabilirsiniz.

» Zip Perde

Zip Perde Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, Zip Perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Zip perde ya da bilinen adıyla fermuarlı perde bir dış cephe mekanizmalı perde sistemidir. Stor perde mekanizmasına sahip özel kumaşlarla donanmıştır.

Şık ve modern görüntüsü ile ihtiyaca karşılık verecektir.

» Yarım Kasetli Tente

Yarım Kasetli Tente Sisteminde mekanik aksam ve kumaşın üst kısmı kapalıdır. Bu sayede tente ile uygulama yapılan duvar arasında yağmura karşı izolasyon sağlar. Ayrıca mekanik aksam ve kumaş kısmen korunarak tente kullanım ömrü oldukça uzayacaktır.

Akdemir Branda olarak Yarım Kasetli Tente üretimi, satışı, montajı yapmaktayız.

Etiketler: adapazarı şeffaf brandaadapazarı şeffaf tenteadapazarı koruklu tenteadapazarı kartal tenteadapazarı kasetli tentesakarya şeffaf brandasakarya şeffaf tentesakarya koruklu tentesakarya kasetli tenteşeffaf tentekoruklu tentekartal tentekasetli tentesakarya karpuz tente satışısakarya karpuz tente firmalarıSakarya pergole kamelyaSakarya pergole imalatısakarya pergole doğrama işleripergole yapımıPergole kamelya
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Akdemir Branda Sakarya Şeffaf Branda Tente Satışı Pergole Çeşitleri Karpuz Tente
Adres
  Güneşler Yenimahalle Çevreyolu Cad. No:7 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2736154
Cep Telefonu
  Şükür Akdemir 0 531 9767902
İsmail Akdemir 0 531 9545180
Web Sitesi
  www.akdemirbranda.com
E-Posta
  bilgi@akdemirbranda.com
Üyelik Büyüklüğü
  950
Tıklanma
  1588
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Akdemir Branda
Dost Branda
Kardeşler Branda
Titiz Branda
Mert Branda
Birlik Branda ve Tente Ticareti
Gülşan Branda Tente Tekstil Ltd. Şti.
Sakarya Branda
Karasu Branda
Sevilen Branda
Yılbrand Yılmaz Branda
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At