Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
Neredeyim?:  Sektörler > Makine > Dökümcüler >  
 

Eray Makina

Döküm
ilk | önce
firmalar
(2/9)
sonra | son
  Etiketler: talaşlı imalatalüminyum enjeksiyon dökümenjeksiyonsakarya enjeksiyonsakarya alüminyum enjeksiyon dökümSakarya alüminyum dökümsakarya enjeksiyon dökümenjeksiyon dökümSakarya talaşlı imalatıSakarya kalıpçısı tümü ›
Eray Makina Sakarya Dökümcüler Makina Yedek Parça
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş., 1986 yılından bugüne teknolojik gelişmeleri takip ederek makine parkını geliştirmiş ve ürün portföyünü zenginleştirmiştir. Ürün portföyü dahilinde dünyanın tanınmış otomotiv markalarının alternatör ve marş motoru kapaklarının üretimini sağlamış, makine ve ekipmanlarına paralel olarak sürekli gelişme ilkesi ile kaliteli üretim felsefesini yatırım imkanlarıyla birleştirmiştir.

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş., ayda 80 ton alüminyum ve zamak enjeksiyon döküm yapabilme kapasitesine sahip makineleri, talaşlı ve talaşsız işleme tezgahları ile 25 yıldır otomotiv sanayine hizmet vermektedir.

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş.’nin hedefi; günümüz rekabet koşulları içinde, istenen kalitedeki ürünü zamanında ve doğru teslim ederek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Makine parkında; 150, 200, 300, 400 ve 550 tonluk Metal Enjeksiyon Pres Makinaları, Zımpara Makinaları, Kumlama Makinaları, CNC Tornalar, CNC İşleme Merkezi, Üniversal Tornalar, Frezeler, Silindirik Taşlama, Yüzey Taşlama, Matkaplar, Diş Çekme Tezgâhları, Eksantrik ve Hidrolik Pres Makineleri bulunmaktadır. Dökümü yapılan parçaların tesviye, yüzey temizleme ve talaşlı imalat işlemleri yapılmak suretiyle müşteriye bitmiş ürün teslimatı gerçekleştirilmektedir.

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş.’de kalite bilinci tüm çalışanlar tarafından benimsenmiştir ve kalite kontrol için gerekli tüm teçhizat kalite kontrol laboratuarı bünyesinde kullanılmaktadır. Hammaddenin girişinde ve üretim aşamalarında gerçekleştirilen spektral ve fiziksel analizler ile üründe sağlanması gereken standartların takibi yapılmakta; bunun yanında imalatın tüm aşamalarında operasyon ve proses kontroller, 3D koordinat ölçümleri, sevkiyattan önce son kontroller gerçekleştirilmekte ve ürün müşteriye kontrol raporu ile birlikte sevk edilmektedir.


Etiketler: talaşlı imalatalüminyum enjeksiyon dökümenjeksiyonsakarya enjeksiyonsakarya alüminyum enjeksiyon dökümSakarya alüminyum dökümsakarya enjeksiyon dökümenjeksiyon dökümSakarya talaşlı imalatıSakarya kalıpçısıSakarya kalıpçılarSakarya kalıpçıSakarya kalıp ve makinasakarya kalıp makinaları imalatısakarya kalıp kontrolüsakarya kalıp imalatısakarya kalıp imalatsakarya kalıpkalıphanekalıpçılık
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Adapazarı Dökümcüler Firmaları Sakarya Dökümcüler Makina Yedek Parça Eray Makina
Adres
  Tepe Sanayi Sitesi Bölge Trafik Yanı No: 2 Dörtyol Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2763822
0 264 2767194
Cep Telefonu
  0 533 3836239
Faks
  0 264 2751586
Web Sitesi
  www.eraymakina.com
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  13978
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Güven Döküm Sanayii
Eray Makina
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At