Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
26 kişilik dev kadromuzla web sitesi değil memnuniyet satıyoruz.
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Adaduy İşitme Cihazları

İşitme Merkezi
ilk | önce
firmalar
(4/10)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı siemens orion 2 işitme cihazıadapazarı siemens nitro micon işitme cihazıadapazarı siemens insio binax işitme cihazıadapazarı siemens pure binax işitme cihazıadapazarı siemens intuis 2 işitme cihazıadapazarı siemens sirion2 işitme cihazıadapazarı siemens tounch control uygulamasıadapazarı siemens tounch controladapazarı siemens işitme kontrol cihazlarıadapazarı siemens easytek işitme kontrol cihazı tümü ›
Adaduy İşitme Cihazları İşitme Merkezi Adapazarı İşitme Merkezi Sakarya İşitme Merkezleri Duysan İşitme Aletleri İşitme Aletleri İşitme Cihazları Kalıbı İşitme Cihazı Siemens Sakarya Medikal
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Faaliyetlerimiz

* Her türlü işitme cihazı tamiri-bakımı yapılır.

* Her türlü kalıp yapılır.
* İşitme cihazları aksesuarları bulunur.


Ürünlerimiz


Siemens Vibe (Sadece kendinizi ifade edin.)
* Devrim yaratan uygulama
* Değişebilir kapak
* 19 farklı renk ve desen bir arada

Siemens Pure (Gerçek kişiliğinizin parlamasına iziz verir.)
* Küçük ve görünmez RIC ve CIC çeşitleri
* 3 farklı güç seviyesi
* Son teknolojiye sahip

Siemens Life (Sizin tarzınızı konuşturur.)
* Açık uygulamalı kulak arkası cihaz
* Son teknolojiyle donatılmış
* 6 özel renk seçeneği

Siemens Motion (Yoğun iş temposuna sahip kişiler için.)
* Kulak arkası ve kanal içi cihazlar için geniş güç yelpazesine sahip
* Son teknoloji ile donatılmış
* Şarj edilebilir kulak arkası cihaz

Siemens Active (Hayatı aktif yaşayanlar için)
* Kanal içi
* Suya dayanıklı
* Şarj edilebilir

Siemens Explorer (Çocuklar için tasarlanmış olan tek cihaz.)
* Dayanıklı ve kolay kullanımlı
* Bir Çok FM sistemle uyumlu
* Fittingi kolay
* LED ışığı sayesinde cihazın durumu hakkında bilgi verir.
* Tek

Siemens Nitro (Onun gücüne inanamayacaksınız.)
* Feedback önleyici
* Data yüklenebilme
* Mikrofon gürültü azaltma sistemi
* Durağan gürültü azaltma sistemi
* C-guard teknolojisi
* Opsiyonel Push Button

Siemens Tek (Tüm dünya ile bağlantıdasınız)
* Audio yayınlar için kablosuz bağlantı
* Tv ve müzik sistemlerinde "tak ve kullan" özelliği
* Özel, çok hızlı Blutooth sistemli
* Blutooth'lu telefonlarla uyumlu
* Gerçek stereo ses kalitesinde

Centra

Tüm ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir teknoloji harikası

* Çınlamalara son
* Pürüzsüz ses özelliği (Sound Smoothing)
* Konuşma kalitesini bozmadan ani seslerle (bardak kırılması, mikrofon uğultusu, sandalye gıcırtısı, çatal bıçak sesi gibi) başa çıkabilme kabiliyeti sağlayan ilk ve tek sistemdir. Hiçbir gürültü engelleyici sistem, rahatsız edici ani sesleri bastırmada ve konuşma ile gürültüyü ayırt etmekte Centra kadar hızlı ve seçici değildir. En saf ve en doğal  ses seçeneklerini sunar. Özellikle kalabalık ortamlarda yaşayan ya da çalışan bireyle için önemli bir özelliktir.

Yaşam Tarzınızı Öğrenir.

* Veri edinme özelliği (Data Learning)
Kullanıcının hangi ortamda hangi programını tercih ettiğini analiz eder ve bunu hafızasında tutarak benzer ortamlarda otomatik olarak kendini ayarlar. Karşılışılan her yeni durumu hafızasına kaydeder. Centra kullanıcısı, günlük hayatında bir daha ses ayarı yapmak zorunda kalmaz, öğrenilen değerler cihaz çalışmaya başladığı anda otomatik olarak hayata geçer.

Artı kontrol tamamen sizde

* e2e Kablosuz Özelliği (ear to ear wiresless-Kulaktan Kulağa Kablosuz)
Çift cihaz kullanımında cihazların senkronizasyonunu gerçekleştirem son son teknoloji ürünü bir cihazdır. Çift Cihaz Kullanıcıları için her iki cihazı da birbiriyle uyumlu hale getirmek oldukça zordur. Centra e2e özelliğiyle kablosuz olarak her iki cihazında birbiriyle uyumlu çalışmasını sağlar ve bir tuşla iki işitme cihazıda kontrol altına alınabilir. Çift mikrofon sistemi, ses lokalizasyonunu geliştirir.

* Rüzgar uğultusu engelleme sistemi (ewindscreen) ve Islak sesi (feedback) engelleme sistemi
Bu sistem özellikle cam açık araba kullanırken, doğa yürüyüşleri veya spor yaparken, deniz kenarında yürüken en çok ihtiyaç duyulan özelliktir.

* Nano kaplam (nano coating)
Cihazların en büyük sorunu kir ve nemden dolayı arızalanmalarıdır. Centra, nano teknolojisi ile bu sorunu  kökten çözüyor; ter ve neme karşı maksimum direnç geliştirerek cihazınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

* 16 kanallı dijital sinyal işlemcisine sahiptir.
* Otomatik telefon moduna gaçme (Autophone)
Cep telefonu ve telsiz telefon dağil olmak üzere, her türlü telefon kullanımında otomatik olarak telefon moduna geçer ve sorunsuz bir şekilde kullanma kolaylığı sağlar.

Artık spor yaparken, golf oynarken, kayak yaparken, bisiklet kullanırken Centra Active

* Centra Active, diğer RIC (Receiver in the Canal) tasarımlarında farklı olarak, kulak kanalına en uygun durumda yerleştirilmek üzere tasarlanmış ergonomik bir alıcı birimine sahiptir; bu birim neredeyse görünmezdir.

* Terleme sorununa kesin çözüm

Centra Active, paslanma, çörüme ve bozulma riskini en aza indiren nano kaplamasının yanı sıra klipslimikrofon kaplamasına sahiptir. Bu özellik, nemi, suyu ve diğer sıvıları uzaklaştırır; toza, kire ve küçük parçacıklara karşı etkili bir kanal görevini görür.

* Özel filtresi sayesinde (C-Guard), kulak kire ve neme karşı ayrıca süren bir koruma sağlar. Sürekli filtre değiştirmek zorunda kalmazsınız.
* Elveda piller

Centra Active, şarj edilebilir pillerle çalışan tek işitme çihazıdır. Pilleri cihazınızdan çıkarmadan şarj aletine koyarak 5 saat gibi kısa bir sürede şarj eder ve tüm gün boyunca kullanımınıza hazır hale getirir; bu tıpkı cep telefonunuzu şarj etmek gibidir. İstenildiği taktirde, şarj edilemeyen pillerde kullanılabilir.

Pürüzsüz ses özelliği (SoundSmoothing)
Konuşma kalitesini bozmadan ani seslerle (bardak kırılması, mikrofon uğultusu, sandalye gıcırtısı, çatal bıcak sesi gibi) başa çıkabilme kabiliyeti sağlayabilen ilk ve tek sistemdir.

* Veri edinme özelliği (Datalearning)
Kullanıcının hangi ortamda hangi ses programını tercih ettiğini analis eder ve bunu hafızasında tutarak benzer ortamlarda otomatik olarak kendini ayarlar.

Genel Açıklamalar

SIEMENS PURE

Siemens Pure sizle sizin dünyanız arasına hiçbir şeyin girmesine izin vermez. Pure size son teknolojiyi en ufak boyutta sunuyor. Size bunu iki farklı seviyede ve iki farklı konfigürasyonda sunuyor. Bunlar RIC ve CIC konfigürasyonları olup size bu özellikleri en ufak boyutta cihazda sunuyor ve tüm bu özellikler Pure’da buluşuyor.

Pure Güç:
Çok küçük ama çok güçlü olan Pure 3 farklı seviyede güç sunuyor.
Bu seviyeler 45 DB, 55 DB,65 DB.

Pure Konfor
Hiçbir cihaz bu özelliklerin tümünü bu kadar olay kullanımla beraber sunmamıştı. Otomatik senkronizasyon, analiz ve ses kontrolü.Artık işitme çok daha rahat ve doğal.

Pure hakkında:
Pure 3 ana parçadan oluşmaktadır:
1)Dome: C-guard teknolojisi sayesinde kulak kiri veya nem artık cihazınız için sorun oluşturmayacak.
2)Alıcı ünitesi: Kulağınıza uyum sağlayan kıvrımı ve yumuşaklığı ile işitmenizde ne yüksek performansı sağlayacak.
3)Değiştirilebilir gövde: Eğer cihazınızın rengini değiştirmek isterseniz birden çok farklı renk seçeneğinden biri mutlaka size göre olacaktır.

Yüksek Ses ve Sesi Tanıma
Dünyanız inanılmaz sesleri içinde barındırır. Pure sezgisel iki amplifikasyon sisteminden oluşur. Böylelikle bu amplifikasyon sistemiyle yüksek sesler yumuşatılır, düşük seviyedeki sesler ise daha yükseltilerek çok daha iyi ve rahat duyabilmenizi sağlar.

Lokalizasyon
Ön, arka , sol veya sağ. Sesin kaynağının nerde olduğu belirlemek işitmenin anahtarıdır. Pure sahip olduğu TruEar ve e2e teknolojisi sayesinde artık seslerin nereden geldiğini çok daha kolay ve rahat anlayabilecekseniz.

SES KONFORU

Feedback Önleyici
İşitme cihazınızda feedback oluyorsa bununla yaşamak, o sesle cihazı kullanabilmek çok zordur. İşte bu nedenle Pure yeni geliştirilmiş Feedback block sistemiyle donatılmıştır. Bu yeni sistem ses frekanslarındaki feedbackleri araştırır ve bunları otomatik olarak siler. Artık feedback meydana geldiğinde kulağınız o kötü sesi duymayacak ve siz feedbacki hissetmeden sistem bunları silecek.

Konuşma ve gürültü yönetimi
İşitme cihazı kullanıcılarının karşılarına çıkan en büyük sorunlardan biri arka plandan gelen gürültü diğeri ise karşılıklı konuşmalarda yaşanan zorluklardır. Elektrik süpürgesinin sesi ve trafik gürültüsü rahatsız edici olabilir. Pure konuşma ve gürültü yönetimi teknolojisi sayesinde otomatik olarak bu gürültüleri tespit eder ve tüm bu sesleri rahatlıkla duyabileceğiniz seviyeye indirir. Dünyanız ne kadar yoğun ne kadar gürültülü olursa olsun Pure her şeyi duymanızı sağlayacak.

Ses Yumuşatma
Camın kırılması, kağıt hışırtısı gibi ani ve uç sesler işitme cihazı kullanıcıları için rahatsız edici olabilir. Pure sahip olduğu konuşma ve gürültü yönetimi özelliğinin yanı sıra sahip olduğu ses yumuşatma özelliğiyle sizin tüm bu rahatsız edici sesleri çok daha yumuşak ve rahatsız olmadan duymanızı sağlıyor.

eWindScreen
Sahilde yürürken çıkarın ya da spor yaparken açık havanın esen rüzgarın tadını çıkarın.
Pure sahip olduğu gelişmiş rüzgarın sesini azaltan teknoloji sayesinde artık günlük hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacak.

Uyumlu Yönsel Mikrofon
Bir konuşma esnasında etrafınızdaki diğer konuşmaların duymanızı zorlaştırması sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden Pure size uyumlu yönsel mikrofon özelliğini sunuyor. Bu özellik sayesinde karşınızdaki kişiyle bir konuşma halindeyken arkanızdaki başka konuşmanın gürültüsünü yumuşatıyor böylece siz de konuşmanızı sağlıklı bir şekilde sürdürüyorsunuz.

Öğrenme
Pure sizi iki şekilde tanıyabilir ve öğrenebilir. Pure 500, Siemens patentli DataLearning (veri öğrenme) özelliği sizin değişik ortam ve koşullarda hangi ses seviyesinde duyabileceğinizi öğrenir. Pure 700, sahip olduğu Soundlearning ( sesi öğrenme) özelliği sayesinde sizi bir adım daha ileriye götürüyor. Bu gelişmiş sistem , farklı ortamlarda hangi ses seviyesinde rahatlıkla duyabileceğiniz öğrenmenin yanı sıra sesi yüksek ya da daha kısık olarak ayarlayarak duyduğunuz sesin kalitesini arttırır.

Pure Aksesuarlar
Opsiyonel ProPocket (cep kumandası) sayesinde Pure cihazınızı uyumlu tüm elektronik cihazlarla beraber sadece parmaklarınızın ucuyla kontrol edin. Cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyuttaki bu kumandayla artık tüm cihaz ayarlarınızı istediğiniz yer ve zaman kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Pure şarj edilebilme özelliğine sahiptir böylece hiçbir zaman cihazınızın pili değiştirmek gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.Şarj aleti kullanımı çok kolay, iki cihazı birden şarj edebilecek özellikte sadece 5 saatlik bir periyotta cihazınızı tamamen şarj edebilecek özelliktedir.

Pure Bağlantı
Pure sahip olduğu opsiyonel “TEK” özelliği sayesinde size en sevdiğiniz cihazlarınızla kablosuz bağlantı kurabilme olanağı sağlıyor. ”TEK” bağlantısı sayesinde cihazınızla cep telefonunuz, MP3 müzik çalarınız , televizyonunuz arasında kolaylıkla bağlantı sağlayabilirsiniz.

SIEMENS VİBE

Sahip olduğu girinti ve çıkıntılarla kulağımızın pinna kısmı bir kapan gibi sesleri yakalar ve bsesleri biraz daha yükselterek kulak kanalından iletir. Siemens’in yeni ürünü olan Vibe’in çalışma prensibi kulağımızın bir bölümü olan pinna kısmından esinlenip geliştirilmiştir.

Yeni dizaynıyla Vibe ne bir kanal içi cihazların ne de kulak içi cihazların sınıfında yer alabilir. Bundan sonrası ise işitme cihazı kullanıcısının seçimine kalıyor çünkü Vibe sahip olduğu farklı bir çok renk ve desendeki kapakla sizin seçiminizle renkleniyor. Sadece birkaç saniyenizi alacak kapak değişimiyle artık Vibe nasıl hissediyorsanız ya da ne renk giydiyseniz uyumlu olacak.

Vibe özel dizaynı sayesinde her ortamda sizinle birlikte olacak kulağınızın pinna kısmına yerleştirilmiş olan Vibe siz spor yaparken bile kulağınızda olacak. Ayrıca sahip olduğu Sound smoothing (ani yüksek seslerin yumuşatılması, örneğin kapının aniden kapanması gibi) ayrıca sahip olduğu özel feedback önleme özelliğiyle sizi rahatsız edecek feedback.lerin önlenmesi sağlanır.

SIEMENS EXPLORER

Explorer çocukların zorlu ve hareketli dünyası için yaratılmış bir cihazdır. Tüm özellikleri çocukların çok daha iyi ve rahat duyabilmesi için cihaza eklenmiştir.

- Explorer nano kaplama olduğundan üzerinde kir veya yağ barındırmaz. Bu özellik sayesinde cihaz uzun süreli kullanımların ardından bile hala parlak ve ilk günkü gibi kalır. Ayrıca sahip olduğu sağlam dış kaplaması ,cihazı düşmelere ve vurmalar karşı dayanıklı hale getirir. Böylece aileleri çocuklarının işitme cihazlarını rahatlıkla kullanabilmeleri konusunda rahat olurlar.

- Explorer ayrıca çocuk emniyetli pil kapağına sahiptir böylece çocukların cihazın pilini dışarıya çıkarmalarını engeller. Pil yuvası metal özel bir kilide sahiptir ve bu kilidi ancak aileler sahip oldukları özel tornavidalar ile açabilir.

- Her Explorer küçük çocuklar ve bebekler için dizayn edilmiş birer özel cihaz boynuzuyla birlikte gelir. Bu boynuzların cihaza monte edilmesi kolay fakat demonte edilmesi zordur. Böylece küçük çocuklar ve bebekler bunları çıkartamazlar. Explorer sahip olduğu kontrol düğmesi sayesinde çok kolay kontrol edilebilir ancak bu düğmenin sahip olduğu koruma sayesinde küçük çocuklar program değiştiremez ya da cihaza zarar veremezler.

Çocukluk yaşları en bağımsız ve özgür olduğumuz yaşlardır. İşte Exlorer sahip olduğu TEK özelliği sayesinde mp3 çalardan, televizyona ya da bilgisayara kadar bluetooth özelliği buluna bu cihazlara bağlanabilir. Kablosuz bağlantıyı 10 metre uzaklığa kadar tüm çocuklar doyasıya yaşayabilir.

EXPLORER EV ÖDEVİNİZ DIŞINDA HERŞEYİ YAPAR

Explorer’ın özelliklerin bahsetmek gerekirse:

8 kanallı sıkıştırma sistemi:
Daha fazla kanal size daha fazla esneklik kazandırır. Bu özelliklerle Explorer çocukların çok daha rahat duyabilmesini ve sesin kaynağının yerini çok daha kolay anlayabilmesini sağlar.

Çoklu kanal çıkışını limitlendirme
Explorer’ın 8 kanal çıkışlı limitlendirme sistemiyle frekanslar Maksimum Güç Çıkışı özelliğiyle eşleşerek sesin sizi rahatsız edici seviyede yükse olmasını engeller.
- 85 desibele kadar kazanç
- Küçük çocukların kulakları küçük işitme cihazı isterler ancak bu küçük cihaz yüksek performansa sahip olmalıdır. Explorer küçük çocuklar için 85 desibellik kazancı sizlere sunuyor. Cihaz boyutu ile gücü arasındaki mükemmel uyum Explorer’ı tüm çocuklar için kullanılabilir hale getirir. Çocukların yaşı büyüdükçe işitme kayıpları da artacaktır ancak ebeveynlerin yeni bir cihaza arayışı için girmelerine gerek yok çünkü 85 desibele kadar arttırılabilir özelliğiyle Explorer tam aradığınız cihaz.

Geniş frekans menzili
Yüksek frekanslı konuşma sesleri, konuşmaları net anlayabilmek için önemlidir. Klinik çalışmalarının yaptığı çalışmalara göre işitme kaybı olan çocuklarda geniş frekans menzili, konuşmalarının anlaşılabilirliliğini arttırmaktadır. Bu yüzden Siemens geliştirdiği Explorer ile sizlere 100-7100 hz. Arasında bir frekans aralığı sunmaktadır.

Fm Aktivasyonlu konuşmalarla doğrudan ses girişi
“Doğrudan ses girişi” özelliği çocukları okula daha iyi bağlar. Sınıfta veya okulda FM verici sistemli bir yayının olması durumunda Explorer bu yayının hemen farkına varır ve bu sesi doğrudan en iyi şekilde duyar. FM sistemli yayın yoksa cihaz tekrar mikrofonlu sisteme otomatik olarak geri döner.

Otomatik olarak ortamı tanıma
Çocuklar her zaman etraflarında olan şeylerin farkında olmalılardır. Bu yüzden Explorer’ı bulundukları yerdeki seslere bağlı olarak farklı ortamların farkına vardıracak sistemle donatılmıştır. Bu cihaz gürültüyü azaltma ve yönsel mikrofon sayesinde çevredeki sesleri genişletmektedir.

Konuşma ve gürültüye karşı duyarlılık
İşitme cihazı kullanıcılarının karşılarına çıkan en büyük sorunlardan biri arka plandan gelen gürültü diğeri ise karşılıklı konuşmalarda yaşanan zorluklardır. Elektrik süpürgesinin sesi ve trafik gürültüsü rahatsız edici olabilir. Explorer konuşma ve gürültü yönetimi teknolojisi sayesinde otomatik olarak bu gürültüleri tespit eder ve tüm bu sesleri rahatlıkla duyabileceğiniz seviyeye indirir. Dünyanız ne kadar yoğun ne kadar gürültülü olursa olsun Explorer her şeyi duymanızı sağlayacak.

Otomatik yönsel mikrofon
Çocuklar konuşmaları taklit ederler, söylenen sözcükleri tekrarlar. Ne kadar fazla sözcük duyarlarsa, o kadar hızlı öğrenirler. Explorer’ın otomatik yönsel mikrofonu okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar için yararlıdır. Daha iyi odaklanıp, daha iyi duyarak konuşma kabiliyetlerinin gelişmesini sağlar.

Feedback engelleyici
İşitme cihazınızda feedback oluyorsa bununla yaşamak, o sesle cihazı kullanabilmek çok zordur. İşte bu nedenle Explorer yeni geliştirilmiş Feedback block sistemiyle donatılmıştır. Bu yeni sistem ses frekanslarındaki feedback’leri araştırır ve bunları otomatik olarak siler. Artık feedback meydana geldiğinde kulağınız o kötü sesi duymayacak ve siz feedback’i hissetmeden sistem bunları silecek.

Ewindscreen (rüzgar sesini önleme) özelliği
Rüzgarın sesi kulağınızda bir fırtınaya dönüşmemeli. Bu yüzden eWindscreen cihazlara yüklenmiştir.
Bu özellik
- İşitme programları (5 programa kadar)
- Autophone
- Sound smoothing (sesi yumuşatma özelliği)
- Gücü geciktirme özelliği
- Data girişi

Özellikler
- Yüksek işitme kayıpları için pedatrik kulak arkası işitme sistemi
- Çocuk/bebek emniyetli pil kapağı
- Nano kaplama
- Programlanabilir ses kontrolü
- Stan-by, fm modu gibi proram seçenekleri için programlanabilir kontrol düğmesi
- 8 kanallı AGC-I ve AGC-O 16 farlı renk gövde seçeneği
- Feedback önleyici
- Konuşma ve gürültüye karşı duyarlılık
- Konuşma ve FM aktivasyonlu doğrudan ses girişi
- Yönsel mikrofon
- Ses yumuşatma(sound smoothing)
- Rüzgar sesi önleyici(eWindscreen)
- T-coil(manuel ve otomatik)
- 13 numara pil ile çalışabilme

FİT&PROGRAMLAMA
- Klinik fit
- 5 farklı program
- Program değiştirirken ya da pil biterken uyarı sinyali verme

OPSİYONLAR
- LED ışığı
- 16 farlı renk gövde seçeneği
- Connexx ile uyumluluk

AKSESUARLAR
- Odyo pabuç
- Pediatrik cihaz boynuzu(680 Ohm damperli)
- Pediatrik cihaz boynuzu(1.5 kOhm damperli)
- Gözlük adaptörü
- Propocket uzaktan kumanda
- TEK özelliği


Etiketler: adapazarı siemens orion 2 işitme cihazıadapazarı siemens nitro micon işitme cihazıadapazarı siemens insio binax işitme cihazıadapazarı siemens pure binax işitme cihazıadapazarı siemens intuis 2 işitme cihazıadapazarı siemens sirion2 işitme cihazıadapazarı siemens tounch control uygulamasıadapazarı siemens tounch controladapazarı siemens işitme kontrol cihazlarıadapazarı siemens easytek işitme kontrol cihazıadapazarı siemens easytek işitme cihazıadapazarı siemens easyteksakarya siemens orion 2 işitme cihazısakarya siemens nitro micon işitme cihazısakarya siemens insio binax işitme cihazısakarya siemens pure binax işitme cihazısakarya siemens intuis 2 işitme cihazısakarya siemens sirion2 işitme cihazısakarya siemens tounch control uygulamasısakarya siemens tounch control
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Adaduy İşitme Cihazları Sakarya İşitme Merkezi Siemens İşitme Cihazı Fiyatları
Adres
  Yenicami Mah. Sakarya Cad. No: 10/A Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2795700
Web Sitesi
  www.adaduyisitme.com
E-Posta
  info@adaduy.com
Üyelik Büyüklüğü
  175
Tıklanma
  23991
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Mediton İşitme Cihazları Merkezi
Odyoton İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Adases İşitme Merkezi
Adaduy İşitme Cihazları
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At